Podstrona: inż. Kinga Ślusarczyk otrzymała Nagrodę Rektora za działalność organizacyjną w roku akademickim 2022/2023 / Prof. Paweł Chmielarz, Eng, PhD, DSc, ProfTit

06-06-2023 r.

Z przyjemnością informujemy, że inż. Kinga Ślusarczyk, studentka studiów magisterskich na kierunku Technologia chemiczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej i członkini grupy badawczej Chmielarz Research Group oraz  Studenckiego i Doktoranckiego Koła Inżynierii Chemicznej i Farmaceutycznej „IPSUM” otrzymała Nagrodę Rektora za działalność organizacyjną.

06.06.2023 roku na auli budynku V odbyło się rozdanie nagród studenckich  - Student Awards, podczas których wyróżnionych zostało również 65 studentów, szczególnie zaangażowanych w działalność organizacyjną na rzecz Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w roku akademickim 2022/2023.

Wśród 4 laureatów z Wydziału Chemicznego znalazła się również inż. Kinga Ślusarczyk, pełniąca funkcję wicesekretarza oraz zastępcy kierownika laboratorium KN „IPSUM”. W ramach działalności w Zespole ds. Promocji Koła szczególnie zaangażowana była w przygotowywanie materiałów promocyjnych, zwiększających rozpoznawalność IPSUM oraz Politechniki Rzeszowskiej, a także przygotowywanie i koordynowanie stanowiska podczas wydarzeń organizowanych przez Politechnikę takich jak „Wybrane Problemy Chemii” czy „Noc odkrywców”.