Podstrona: List gratulacyjny WCh PRz dla mgr inż. Agaty Hochół / Prof. Paweł Chmielarz, Eng, PhD, DSc, ProfTit

List gratulacyjny WCh PRz dla mgr inż. Agaty Hochół

29-01-2024 r.

Miło nam poinformować, że mgr inż. Agata Hochół doktorantka I roku w Szkole Doktorskiej Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz członkini grupy badawczej Chmielarz Research Group (https://pchmielarz.v.prz.edu.pl/en/group-members), a także przewodnicząca Studenckiego i Doktoranckiego Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Farmaceutycznej "IPSUM" (https://ipsum.prz.edu.pl)  otrzymała Lista Gratulacyjny przyznawany przez Władze Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej.

Absolwentka zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w Zarządzeniu Nr 6 Dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej z dnia 12 lipca 2017 r. w sprawie zasad przyznawania listu gratulacyjnego Dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej zaliczyła terminowo studia II stopnia uzyskując wysoką średnią. Ponadto Pani mgr inż. Agata Hochół w swoim dorobku posiada znaczące osiągnięcia naukowe, między innymi współautorstwo trzech artykułów w renomowanych czasopismach naukowych z Listy Filadelfijskiej (Polymer Degradation and Stability (IF5Y 5.8) oraz European Polymer Journal (IF5Y 5.1)), a także uczestniczyła jako prelegentka w trzech konferencjach o zasięgu międzynarodowym (36th European Conference of Surface Science, Modern Polymeric Materials for Environmental Applications (MPM2023) oraz Horizons of Science 2022). Absolwentka uczestniczy również w realizacji projektów badawczych finansowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki  w ramach programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.