Podstrona: Nominacja profesorska dr. hab. inż. Pawła Chmielarza / Prof. Paweł Chmielarz, Eng, PhD, DSc, ProfTit

Nominacja profesorska dr. hab. inż. Pawła Chmielarza

13-03-2022 r.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 16 lutego 2022 r. nadał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych dr. hab. inż. Pawłowi Chmielarzowi, kierownikowi Katedry Chemii Fizycznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej. Profesor znalazł się w gronie najmłodszych profesorów tytularnych w Polsce – najmłodszego w naukach inżynieryjno-technicznych.

Polskie Radio Rzeszów

Aktualności Politechniki Rzeszowskiej