Podstrona: Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko student/stypendysta w projekcie SONATA BIS 10 / Prof. Paweł Chmielarz, Eng, PhD, DSc, ProfTit

01-06-2021 r.

Nazwa jednostki: Politechnika Rzeszowska, Wydział Chemiczny

Nazwa stanowiska: student/stypendysta

Liczba stanowisk: 1 (jedno stanowisko)

Typ konkursu NCN: SONATA BIS 10, projekt pt. "Witamina B2 jako skuteczny inicjator, fotoaktywator i zmiatacz tlenu w ekonomicznej i uproszczonej syntezie zaawansowanych materiałów polimerowych technikami ATRP" (UMO-2020/38/E/ST4/00046)

Z przyjemnością informujemy, iż stypendystą w projekcie SONATA BIS 10 jest Pani inż. Małgorzata Sroka.

Gratulacje!