Podstrona: Prof. Paweł Chmielarz, Eng, PhD, DSc, ProfTit / Strona: 9

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko student/stypendysta w projekcie SONATA BIS 10
01 Cze

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko student/stypendysta w projekcie...

01-06-2021 r.
24 Maj

Projekt MNiE „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

24-05-2021 r.
Nowy grant na projekt pn. "SI-ATRP w syntezie funkcjonalnych szczotek polimerowych szczepionych z powierzchni płaskich"

11 Maj

11-05-2021 r.
16 Lut

Projekt SONATA BIS 10

16-02-2021 r.
Nowy grant na projekt pn. "Witamina B2 jako skuteczny inicjator, fotoaktywator i zmiatacz tlenu w ekonomicznej i uproszczonej syntezie zaawansowanych materiałów polimerowych technikami ATRP"

05 Lut

Prof. dr hab. inż. Paweł Chmielarz w gronie 2% najlepszych uczonych na świecie

05-02-2021 r.
Prof. ucz. dr hab. inż. Paweł Chmielarz znalazł się w gronie 2% najczęściej cytowanych naukowców z całego świata - raport Stanford University, Elseviera i SciTech Strategies na łamach „PLOS Biology”.
14 Sty

Program grantowy PCI

14-01-2021 r.
Nowy grant na projekt pn. "Synteza hydrofobowych i antybakteryjnych ekologicznych powłok lakierniczych"